Door: Martijn

Onze naam zegt het al, onze groepsreizen hebben één ding gemeen: noSun! Dat betekent natuurlijk niet dat we alleen de stromende regen opzoeken. Met noSun bedoelen wij, dat onze singlereizen alles behalve zon-zee-strand vakanties zijn. Maar wat dan wel?

noSun, maar wat dan wel?

Houd jij niet van luieren op je handdoek, maar wil je tijdens je vakantie liever op pad en de omgeving ontdekken? Houd jij van een actieve vakantie en ga je op jouw vakantiebestemming graag de natuur in om de mooiste landschappen te ontdekken? Dan ben je bij noSun aan het juiste adres! Wij bieden actieve groeps- en singlereizen waarbij de natuur centraal staat, met uitdagende activiteiten en back-to-basic zijn. Dit kan op heel veel verschillende manieren ingevuld worden, zowel qua bestemmingen, landschappen en activiteiten. Zo vind je bij noSun altijd een single groepsreis tussen die jou aanspreekt.

Kies uit één van onze kampeerreizen, groepswandelreizen en trektochten, stedentrip of een rondreis. Neem ook zeker eens een kijkje tussen onze winterreizen voor een onvergetelijk avontuur in de sneeuw.

noSun betekent dus zeker niet dat je de zon niet te zien krijgt tijdens je reis. Want zeg nou zelf, de natuur ziet er altijd nog nét iets mooier uit als het zonnetje schijnt! En uiteraard is er ook tijd om van de zon te genieten. Denk bijvoorbeeld aan een picknick of lunch in de zon tussen de activiteiten door of samen de zonsondergang bekijken op een spectaculaire plek. Vergeet dus je zonnebril en eventueel zonnebrand zeker niet!

Ver of dichtbij huis, warme of koude bestemmingen?

Een actieve outdoor vakantie kan op veel verschillende bestemmingen plaatsvinden. Wij organiseren singlereizen in heel Europa, maar ook daarbuiten. Laat je bijvoorbeeld betoveren in Lapland door het Noorderlicht, ga voor een combinatie van natuur en cultuur op Madeira of steek de oceaan over en ga op groepsreis naar Canada. Kan jij niet genoeg krijgen van warm weer? Ga dan met ons mee naar de Nederlandse Antillen of Tanzania, waar het het hele jaar mooi weer is.

Maar ook dicht bij huis is er genoeg moois te ontdekken en te doen. Ga op avontuur in de Duitse Eiffel of maak op een laagdrempelige manier kennis met een het concept van een groepsreis door mee te gaan naar de Ardennen. En zelfs in Nederland organiseren wij verschillende single groepsreizen naar bijvoorbeeld Texel. Voor ieder wat wils dus!

Niet alle bestemmingen zijn echter het hele jaar door te boeken. In de zomer is het in Zuid-Europa meestal te warm om echt actief bezig te zijn, vandaar dat we onze reizen naar deze bestemmingen meestal in het voor- en najaar plannen.

Ook in de winter blijven wij onze outdoor groepsreizen aanbieden. Pak je goed in en ontdek samen met ons de mooiste winterse landschappen tijdens één van onze avontuurlijke winterreizen. Denk hierbij aan een tocht met sneeuwscooters of huskyhonden, unieke plekken om te overnachten en natuurlijk skiën of langlaufen op de meest spectaculaire pistes.

Alleen vertrekken, maar samen terugkomen

Onze groepsreizen zijn zogenaamde singlereizen. Dat betekent niet dat je jij en al je reisgenoten vrijgezel zijn, maar dat de groep bestaat uit ‘alleengaande’ reizigers. Misschien heeft een deel een relatie, misschien ook niet. Wij kijken niet naar je relatiestatus bij het indelen van de groepen.

Door samen herinneringen te maken en mooie avonturen te beleven, ontstaan er vaak vriendschappen tussen de deelnemers van de reis en het is ook al zeker wel eens voorgekomen dat er zelfs relaties ontstaan, maar dat is zeker niet het doel van de mensen die een reis bij ons boeken. Het doel van onze reizen is om samen met een groep gelijkgestemden met dezelfde interesses een avontuurlijke vakantie te hebben en spectaculaire plekken te ontdekken.

Je weet tijdens het boeken niet met wie je op reis gaat, maar voor vertrek ontvang je van ons wel de inloggegevens van een besloten forum, waar je alvast in contact kan komen met je reisgenoten.

Profiteer van de noSun garanties en ga mee op avontuur

  • noSun: Wij hebben dus géén zon-zee-strand luiervakanties. Stilzitten is niet ons ding.
  • noMassa: Je reist in een groep van maximaal 8 personen. Géén touringcar, géén massacampings
  • noBullshit: Je hoeft je geen zorgen te maken om allerlei extra kosten tijdens je reis. Je vliegreis en alle excursies zijn gewoon in de prijs inbegrepen. Kom op zeg.

Met deze garanties weet jij precies waar jij aan toe bent wanneer je met ons op groepsreis gaat. Bovendien hoef je zelf niks meer voor te bereiden, wij hebben alles al voor je uitgezocht en geregeld. Geen gedoe dus met voorbereiden en plannen jij hoeft alleen maar te boeken en je koffer te pakken. Kies dus snel een bestemming en wie weet zien we je binnenkort op één van onze reizen!

Populaire
reizen bij NoSun

User Check

Word reisleider bij noSun

Denk je jouw enthousiasme over één of meerdere van onze bestemmingen over te kunnen brengen op een groep? Dan willen we je graag uitnodigen om te solliciteren naar de functie van reisbegeleider groepsreizen!

Calendar

Handige reiskalender

Heb je al besloten in welke periode je op vakantie gaat? Met behulp van de noSun reiskalender kun je makkelijk zien welke singlereizen op welk moment in het jaar vertrekken. We reizen het hele jaar door, alle seizoenen komen aan bod.

Inschrijven
nieuwsbrief

Wij vinden nieuwsbrieven saai. Daarom sturen we een noNieuwsbrief. Wij moeten er zelf altijd erg om lachen. Geen idee of jij hem ook leuk vindt, probeer maar.

Indian Summer Hike Zweden 1024x683
Mensen Boven Op De Kliff Trolltunga E1671103335520
alleen op reis sneeuwscooter lapland
  • Nobeach//
  • Nomassa//
  • Nobullshit//
  • Notinder//

Bekend van

Image 1

Image 2

Image 3

Image 4

Image 5

Image 6

Image 7