20 dec
20 - 55 jaar
€ 2.499,00
Geslacht
Leeftijd

Eerste vertrekdatum: 20-12-2026
Details van deze reis
Ooit reisfoto’s voorbij zien komen waarin iemand zich helemaal onderdompelt in de sneeuw? Tijdens deze reis kun je dat zelf ook doen! Door de vele winteractiviteiten beleef jij de Scandinavische winter van voor tot achter: husky’s, sneeuwscooters, ijsvissen, skiën/snowboarden, fatbiken, schaatsen, cross country en... een flinke portie winterse gezelligheid! Zo slaap je bijvoorbeeld in een houthakkershut midden in het bos, warm je op in de houtgestookte sauna en afkoelen in de beek midden in de natuur.
Reis met gelijkgestemden. Kies bij de prijzen & data voor een gemengde groep of een specifieke leeftijdsgroep.
Geniet tijdens deze groepsreis van de Zweedse winter
Eén en al rust: omgeven door groene naaldbossen en wit bevroren meren begeef je je in het prachtige winter wonderland van Zweden. Tijdens dit groepsavontuur waan je je in een echt sprookje. Elke dag ondernemen we weer een andere sensationele winterse activiteit. Wat dacht je van een overnachting in een houthakkershut midden in het bos? Om een tipje van de sluier op te lichten; sledehondentocht, sneeuwscootertocht, sneeuwschoenwandeling, ijsvissen op één van de prachtige meren en niet te vergeten langlaufen of skiën in een nabijgelegen skioord. Kou en sneeuw overdag en ‘s avonds opwarmen in een Zweeds ingerichte stuga of bij een heerlijk warm kampvuur. Je voelt je direct thuis en je voelt je bovenal direct in Zweden als je het huisje betreedt! Is het je nog niet Zweeds genoeg? Geniet dan van typisch Zweedse tussendoortjes, zo heb je voldoende energie voor de gehele vakantie. Ben je er ook al helemaal klaar voor om het ‘saaie’ Nederland in de winter te vervangen voor het adembenemende Zweden?
Boek deze reis96% Van noSun reizigers boekt alleen
9.4 Het cijfer is dat noSun reisbegeleiders krijgen
Filteren op:
20 dec
20 - 55 jaar
€ 2.499,00
Geslacht
Leeftijd
27 dec
50 - 65 jaar
€ 2.499,00
Geslacht
Leeftijd
16 jan
50 - 65 jaar
€ 2.399,00
Geslacht
Leeftijd
30 jan
20 - 55 jaar
€ 2.399,00
Geslacht
Leeftijd
6 feb
20 - 55 jaar
€ 2.499,00
Geslacht
Leeftijd
13 feb
20 - 35 jaar
€ 2.499,00
Geslacht
Leeftijd
27 feb
20 - 55 jaar
Datum:
Reisbegeleider(s):
Beschikbaar
€ 2.399,00
Geslacht
Leeftijd
Yttermalungs Camping Stuga
Slaapsituatie: Tijdens deze reis verblijf je met 1 of 2 medereizigers in een gezellige 4 of 6 persoons Zweedse Stuga. Je slaapt allemaal in een eigen slaapgedeelte en je deelt een badkamer en toilet.
Goed voorbereid op reis gaan begint met een goed georganiseerde inpaklijst. Onze zorgvuldig samengestelde inpaklijst helpt je om niets te vergeten, zodat je met een gerust hart kunt genieten van je vakantie.
Essentieel:
Optioneel:
Download de volledige lijst als pdf
Deze handige checklist als pdf downloaden, zodat je thuis alle benodigdheden gemakkelijk kan afstrepen.
" Schitterende dingen gezien en gedaan "
Indien de vluchttijden* bekend zijn, worden ze aan het programma toegevoegd.
* Vliegtijden zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Er is een kans dat als je kort voor vertrek boekt er een toeslag op het vliegticket berekend wordt. We zullen dan altijd eerst contact met je opnemen. Boek daarom vroeg om dit te voorkomen.
Iedere reiziger wordt geacht in het bezit te zijn van een reisverzekering, zodat je zonder zorgen van je vakantie kunt genieten. Via noSun kun je een reis- en annuleringsverzekering afsluiten bij A.S.R., specialist in verzekeringen. Wil je zeker weten dat je de juiste dekking hebt, zonder gedoe? Sluit je reisverzekering dan vandaag nog af via je noSun account.
Heb je zelf een reisverzekering afgesloten via een andere maatschappij? Check dan van tevoren of je de juiste dekking hebt voor alle genoemde activiteiten tijdens jouw reis.
Heb je vragen over je aanstaande reis? Je bent niet alleen! Daarom hebben we een overzicht samengesteld van de meest gestelde vragen die we van onze reizigers krijgen.
Boekingsformulier
Bij elke reis van noSun vind je een link naar het boekingsformulier, hier kun je al je gegevens invullen.
Je kunt daarbij kiezen tussen een optie en een boeking. Een optie is geheel vrijblijvend en 8 dagen geldig. Wij houden een plaats voor je vrij. Wanneer je een optie hebt op de laatst beschikbare plaats en iemand anders wil deze definitief boeken, dan bellen wij je op. Wij vragen je dan om diezelfde dag voor 16:00 uur een keuze te maken. Om je optie om te zetten in een boeking is een simpel telefoontje of mailtje aan ons voldoende en wij regelen de rest! Ook wanneer je een aanbetaling doet, maak je je optie definitief en word het een boeking.
Weet je zeker dat je de reis wilt boeken, dan hoef je niet eerst een optie te nemen.
Na het invullen van je persoonlijke gegevens zoals je naam, geslacht en geboortedatum, willen we zowel bij het plaatsen van een optie als een boeking ook graag je e-mail adres weten. Let er op dat je dit goed invult, want op dit e-mailadres ontvang je jouw inloggegevens en bevestigingen!
Om problemen achteraf te voorkomen willen we ook graag weten of je een reis- en/of annuleringsverzekering af wilt sluiten. noSun werkt hiervoor samen met ik kies zelf van a.s.r; een bekende en betrouwbare verzekeraar. Als je met noSun op reis wilt, is het verplicht over een reisverzekering te beschikken. Je kunt hiervoor, net als bij een annuleringsverzekering, kiezen uit een kortlopende of doorlopende verzekering. Wat je het beste kunt doen is sterk afhankelijk van je reisgedrag. Als je weinig reist dan kun je beter de kortlopende verzekering afsluiten. Ga je echter veel op reis dan doe je er goed aan een doorlopende verzekering af te sluiten. Twijfel je over wat je het beste kunt doen, neem dan gerust contact met ons op, we zitten voor je klaar!
Let op: een annuleringsverzekering kun je tot maximaal 7 dagen na boeking afsluiten, daarna is dit via de ik kies zelf a.s.r. niet meer mogelijk.
We zijn graag op de hoogte van bijzondere omstandigheden die voor het reizen van belang kunnen zijn. Ben je vegetariër, volg je een speciaal dieet, of zijn er medische omstandigheden die van belang kunnen zijn tijdens het reizen dan vragen we je om dit vooraf duidelijk aan te geven. Wij zullen hier dan rekening mee houden, zodat ook jouw reis een heerlijke ervaring zal zijn.
Heb je alle gegevens correct ingevuld, dan kun je het formulier verzenden.
Hoe gaat het precies in z’n werk als ik wil boeken?
Om een reis te boeken, vul je het boekingsformulier in dat in beeld komt als je bij de reis en vertrekdatum van jouw keuze op ‘boeken’ hebt geklikt. Vervolgens krijg je van ons bijna altijd dezelfde werkdag nog een bevestiging van je boeking. Boek je ‘s avonds of in het weekend,dan is dat meestal de eerst volgende werkdag. Veel van onze reizen zijn snel vol geboekt, dus boek op tijd om teleurstellingen te voorkomen! Vind je het prettiger om je reis telefonisch te boeken, dan kan dat natuurlijk ook!