Door: Melissa

Ga je aankomende zomer met ons mee op groepsreis? Onze groepsreizen nemen je mee naar onvergetelijke bestemmingen! In dit blog lichten we de vier absolute hardlopers uit, waar avontuur, nieuwe ontmoetingen en cultuur samenkomen. Van betoverende natuur tot bruisende dorpjes, deze vier groepsreizen hebben het allemaal. Dus strik je veters, pak je reistas en ga met ons mee!

Een avontuurlijke rondreis door Schotland

Kennismaken met de hoogtepunten van Schotland? Dat kan! Onze groepsreis naar Schotland biedt een perfecte mix van cultuur, natuur en avontuurlijke activiteiten. Schotland, is het land van betoverende landschappen en schilderachtige meren.

Op de mountainbike verken je de adembenemende Schotse heuvels, terwijl je te voet langs rivieren en meren geniet van de rust en schoonheid van de natuur. Tijdens deze groepsreis naar Schotland ontdek je de prachtigste plekjes en ervaar je de gezelligheid van lokale pubs.

De Schotten zelf staan bekend om hun gastvrijheid en vriendelijkheid, en ze weten als geen ander van het leven te genieten. Het is dan ook niet verwonderlijk dat de populariteit van whisky, in Schotland liefkozend “levenswater” genoemd, zo hoog is!

Roadtrip door het prachtige Slowakije

Raften, klimmen in grotten, hiken en kajakken, we gaan het allemaal doen tijdens deze actieve groepsreis naar Slowakije. Maar we beginnen onze rondreis in de sfeervolle stad Praag. Waar we ons onderdompelen in de cultuur van deze stad. Daarna gaan we richting Slowakije. We gaan het oude centrum van Bratislava ontdekken. Bratislava is een klein stadje, maar hier is voldoende te beleven! Een bezoekje aan de oude markthal, het kasteel en de bijzondere blauwe kerk mogen dan ook absoluut niet ontbreken.

Na het ontdekken van Bratislava gaan we richting het noorden. Elke bocht van de weg onthult een nieuw stukje van Slowakije. Een ding is, je raakt hier nooit uitgekeken!

Raften, klimmen in grotten, hiken en kajakken, we gaan het allemaal doen tijdens deze onze groepsreis naar Slowakije!

Ontdek het Groene Hart van Europa: Slovenië

Tijdens onze tweeweekse rondreis door Slovenië bevalt er genoeg te beleven. Van Suppen op Lake Bled, ziplinen in het grootste park van Slovenië (!) tot aan snorkelen in de Soca Gorge. Dit wil je toch gewoon doen? En dan hebben we het nog niet eens gehad over het lekkere eten. Laat je smaakpapillen verleiden door de lokale keuken en proef heerlijke wijnen in een typische Sloveense wijngaard.

Tijdens onze laatste dag van deze groepsreis gaan we de hoofdstad Ljubljana verkennen. In deze stad word je omringd door historische architectuur, lokale markten en gezellige cafés. Kortom: deze groepsreis naar Slovenië heeft het allemaal!

Op avontuur in Bosnië

Verken het nog onontdekte Bosnië en laat je betoveren door de tijdloze charme van Sarajevo, waar het lijkt alsof de tijd stil heeft gestaan. Laat je verrassen door de adembenemende natuur tijdens onze schitterende hikes. Bewonder het prachtige landschap en ervaar de ongerepte schoonheid van Bosnië.

Er is genoeg te beleven in de Balkan tijdens deze groepsreis naar Bosnië! En het beste van alles? Elke nacht kun je heerlijk tot rust komen in een comfortabel hotelbed. Kijk je ogen uit tijdens deze avontuurlijke groepsreis naar Bosnië.

Ga jij met ons mee aankomende zomer?

Je kunt nooit te vroeg beginnen met boeken van je zomervakantie, toch? We snappen dat het een lastige keuze is met al deze toffe groepsreizen. Maak je klaar voor een onvergetelijk avontuur met gelijkgestemden. Op onze reiskalender kun je onze geplande groepsreizen bekijken voor aankomende zomer. Boek je zomerreis en wees verzekerd van een plekje tijdens onze zomerreizen! Zien we je dan?

Populaire
reizen bij NoSun

User Check

Word reisleider bij noSun

Denk je jouw enthousiasme over één of meerdere van onze bestemmingen over te kunnen brengen op een groep? Dan willen we je graag uitnodigen om te solliciteren naar de functie van reisbegeleider groepsreizen!

Calendar

Handige reiskalender

Heb je al besloten in welke periode je op vakantie gaat? Met behulp van de noSun reiskalender kun je makkelijk zien welke singlereizen op welk moment in het jaar vertrekken. We reizen het hele jaar door, alle seizoenen komen aan bod.

Inschrijven
nieuwsbrief

Wij vinden nieuwsbrieven saai. Daarom sturen we een noNieuwsbrief. Wij moeten er zelf altijd erg om lachen. Geen idee of jij hem ook leuk vindt, probeer maar.

Indian Summer Hike Zweden 1024x683
Mensen Boven Op De Kliff Trolltunga E1671103335520
alleen op reis sneeuwscooter lapland
  • Nobeach//
  • Nomassa//
  • Nobullshit//
  • Notinder//

Bekend van

Image 1

Image 2

Image 3

Image 4

Image 5

Image 6

Image 7