Door: Martijn

Klaar om te ontsnappen aan de dagelijkse sleur en de wereld te verkennen? Dan is het hoog tijd om een zomervakantie te plannen! In deze blog delen we vier absolute must-visit bestemmingen, wij hebben de ideale groepsreis voor jou. Pak je koffers en ga met ons mee op avontuur deze zomer.

1. IJsland: Gletsjers, vulkanen, watervallen en meer

IJsland, het land van vuur en ijs, is een populaire vakantiebestemming. Het land vol spuitende geisers, imposante gletsjers, bruisende watervallen en uitgestrekte lavavelden. Kortom: een land waar je nooit uitgekeken raakt want IJsland heeft zoveel te bieden. Tijdens onze groepsreis naar IJsland zal je worden betoverd door de prachtige natuur die IJsland rijk is.

Wandelen naar de Myrdalsjokull gletsjer, raften of even ontspannen in de Blue Lagoon. Dit zijn slechts enkele activiteiten die op het programma staan tijdens onze singlereis naar IJsland. En voordat we het vergeten te vertellen: de kans is groot dat je tijdens deze singlereis het Noorderlicht gaat zien (wauw!). In juni, juli en augustus hebben we nog enkele plekjes vrij. Ga jij met ons mee?

2. Veelzijdig Oostenrijk: hiken en raften door de Imster Schlucht en canyoningen

Genieten van de Alpen op z’n best? Ga dan met ons mee op 14-daagse actieve groepsreis naar Oostenrijk. Met slechts tien uurtjes rijden begeef je je midden in de bergen.

Die bergen zijn niet alleen indrukwekkend om te zien, maar ook om te beklimmen! Samen hiken naar de top van Schafberg, deze berg is bijna 1800 meter (!) hoog. Eenmaal aangekomen op de top van de berg word je beloond met een prachtig vergezicht over de Noordelijke Alpen.

Maar deze berg is nog zeker niet de hoogste berg die we gaan beklimmen tijdens onze singlereis naar Oostenrijk. Kan het hoger? Jazeker! We gaan namelijk overnachten op de Karlsbaderhütte, deze berg is maar liefst 2260 meter hoog!

Kortom: Oostenrijk biedt de perfecte mix van uitdagende activiteiten en adembenemende natuurlijke landschappen waarvan je hart sneller zal gaan kloppen. Ga jij met ons mee? Grüss Gott!

3. Zwitserland: Aletschgletsjer, de Bodensee en overnachten in sprookjesachtige gebieden

Van ongerepte landschappen tot kristalheldere meren en charmante dorpjes: Zwitserland heeft het allemaal! Een noSun groepsreis naar Zwitserland staat in het teken van avontuur, adrenaline en samen herinnering maken.

Tijdens deze groepsreis naar Zwitserland is een goed paar wandelschoenen onmisbaar. Samen trotseren we uitdagende bergpaden, omringd door adembenemende bergtoppen en kristalheldere bergmeren. En voel de adrenaline door je lichaam stromen, terwijl we gaan hydrospeeden. Natuurlijk is het tijdens onze singlereis naar Zwitserland ook mogelijk om te ontspannen, het is immers vakantie. Of je nu wilt gaan kanoën, suppen of gewoon even wil zwemmen: die keuze is aan jou.

In juli en augustus kun jij met ons mee op deze onvergetelijke groepsreis! Waar wacht je nog op? Boeken maar!

Van ongerepte landschappen tot kristalheldere meren en charmante dorpjes: Zwitserland heeft het allemaal!

4. Karinthië: rivertubing, hiken in de bergen en mountain karten

Karinthië, de zonnigste deelstaat van Oostenrijk, heeft veel te bieden. Karinthië is een geliefde plek voor hikers en avonturiers en dit is niet zonder reden. Tijdens het wandelen word je omringd door prachtige bossen en bloeiende alpenweiden.

Bovendien biedt Karinthië volop mogelijkheden voor sportieve activiteiten, zoals fietsen, klimmen en watersporten. De groepsreis gaan naar Karinthië is niet voor niets één van onze favoriete zomerreizen. Onze activiteiten bestaan onder andere uit rivertubing, een leuke activiteit waarbij je in rubberen buizen (donuts) de rivier afglijdt. Moet je een keer gedaan hebben toch?

Ook gaan we hiken door de bergen en mountain karten, lees: kart racen van de berg af. Net zoals bij Mario Kart. Één ding weet je zeker, je gaat vol adrenaline naar huis!

Overtuigt en wil je graag mee? Dat komt goed uit want in augustus hebben we nog enkele plekken vrij!

5. Avontuurlijk Noorwegen: wildkamperen, hiken en raften

Noorwegen het land van adembenemende landschappen, uitgestrekte bossen en fjorden. Een singlereis naar Noorwegen is een absolute must-see en onmisbaar op jouw bucketlist.

Bij noSun houden we van actieve vakanties en waar kunnen we dit beter doen dan in Noorwegen. Noorwegen staat bekend om zijn outdoor activiteiten en daar maken wij dan ook goed gebruik van! Zo gaan we een onvergetelijke klim maken naar de Kjerag; een rotswand van ongeveer een kilometer (!) hoog. En ook maken we een klim naar de Trolltunga. Een pittige wandeling maar een ervaring die je niet snel zult gaan vergeten.

We gaan niet alleen maar de hoogte in tijdens deze singlereis. Want Noorwegen is ook ontzettend mooi vanaf het water tijdens een spectaculaire raft sessie. Ga met ons mee en ontdek volop actie en avontuur tijdens onze singlereis naar Noorwegen.

Ga jij met ons mee deze zomer?

Hebben wij je inmiddels overtuigt om mee te gaan deze zomer op singlereis? Naast deze 5 zomertoppers hebben we ook deze zomer weer een divers aanbod aan groepsreizen. Bekijk snel onze actuele reisagenda en kies een bestemming en datum, zodat jij verzekerd bent van een plekje tijdens één van onze groepsreizen deze zomer!

Zien we je binnenkort bij één van onze groepsreizen?

Populaire
reizen bij NoSun

User Check

Word reisleider bij noSun

Denk je jouw enthousiasme over één of meerdere van onze bestemmingen over te kunnen brengen op een groep? Dan willen we je graag uitnodigen om te solliciteren naar de functie van reisbegeleider groepsreizen!

Calendar

Handige reiskalender

Heb je al besloten in welke periode je op vakantie gaat? Met behulp van de noSun reiskalender kun je makkelijk zien welke singlereizen op welk moment in het jaar vertrekken. We reizen het hele jaar door, alle seizoenen komen aan bod.

Inschrijven
nieuwsbrief

Wij vinden nieuwsbrieven saai. Daarom sturen we een noNieuwsbrief. Wij moeten er zelf altijd erg om lachen. Geen idee of jij hem ook leuk vindt, probeer maar.

Indian Summer Hike Zweden 1024x683
Mensen Boven Op De Kliff Trolltunga E1671103335520
alleen op reis sneeuwscooter lapland
  • Nobeach//
  • Nomassa//
  • Nobullshit//
  • Notinder//

Bekend van

Image 1

Image 2

Image 3

Image 4

Image 5

Image 6

Image 7