Altijd al willen leren skiën, maar het kwam er nooit van? Kun je wel skiën maar wil je graag leren snowboarden, of zijn je skills wat roestig geworden en wil je je technieken oppoetsen? Dan is deze actieve singlereis naar het winterse Oostenrijk zeker wat voor jou.

Wintersport voor beginnende en gemiddelde skiërs – “Op naar de top”
Niet beschikbaar
Altijd al willen leren skiën, maar het kwam er nooit van? Kun je wel skiën maar wil je graag leren snowboarden, of zijn je skills wat roestig geworden en wil je je technieken oppoetsen? Dan is deze actieve singlereis naar het winterse Oostenrijk zeker wat voor jou. Onder leiding van een lokale leraar kun je doormiddel van optioneel bij te boeken lessen al een goede basis leggen voor een leven lang wintersportplezier. We verblijven tijdens deze singlereis in een gezellig hotel op enkele minuten van Nassfeld. Dit skigebied biedt goede mogelijkheden voor zowel beginnende als gemiddelde skiërs en is mede hierom erg populair.
Boek deze reisWist je dat?
96% Van noSun reizigers boekt alleen
9.4 Het cijfer is dat noSun reisbegeleiders krijgen
- Nobeach//
- Nomassa//
- Nobullshit//
- Notinder//
Foto impressie
Kaart
Vertrekdata
Geen beschikbare vertrekdata gevonden.
Jouw accommodaties
Hotel Sonnleitn
Slaapsituatie: Je deelt een kamer met maximaal één medereiziger
Hoogtepunten van deze reis
- Verlichte pistes in de avonduren
- Verblijf in een hotel op basis van halfpension
- Mooie pistes in een prachtig skioord
Voorbereidingen
Goed voorbereid op reis gaan begint met een goed georganiseerde inpaklijst. Onze zorgvuldig samengestelde inpaklijst helpt je om niets te vergeten, zodat je met een gerust hart kunt genieten van je vakantie.
- Een dagrugzak van ongeveer 20 liter (zorg er in elk geval voor dat hij groot genoeg is voor een warme trui, regenjas, lunchpakket, flesje water en bijvoorbeeld je fotocamera)
- Handschoenen, muts, buff en sjaal (Zie onze webshop)
- Thermo-ondergoed of lang ondergoed
- Basislaag: thermoshirt (bv. van merinowol)
- Isolerende tussenlaag: skipully, fleece- of coltrui
- Buitenlaag: skibroek en ski-jas
- Skisokken
- Sneeuwlaarzen (snowboots)
- Zonnebril
- Skibril
- Slippers of sloffen voor binnenshuis
- Ondergoed, sokken en extra handdoek(en)
- Toilettasje met inhoud
- EHBO-setje, inclusief blarenpleisters/sporttape
- Belangrijke medicijnen met bijsluiter, geneesmiddelenpaspoort
- Paspoort/identiteitskaart
- Zonnebrandcrème
- Optioneel:
- Drinkfles (thermo) met een inhoud van minimaal 1 liter
- Camera met voldoende batterijen/accu. Let op; door de kou raken batterijen en accu’s sneller leeg.
- Powerbank
- Leesboek, muziek, spelletje
Download de volledige lijst als pdf
Deze handige checklist als pdf downloaden, zodat je thuis alle benodigdheden gemakkelijk kan afstrepen.
Recensies
van reizigers
" Schitterende dingen gezien en gedaan "
Reisinformatie
Inclusief
- Vervoer per minibus Enschede – Jenig, Oostenrijk
- Alle overnachtingen
- Ontbijt voor 7 dagen
- Diner voor 6 dagen
- Skipas voor de hele week
- Vervoer op locatie met minibus
- Gebruik van bedlinnen en handdoeken
- Een enthousiaste noSun reisbegeleider
- Deze reis wordt uitgevoerd met 6 tot 8 personen
- BTW volgens reisbureauregeling
- Toeristenbelasting
Exclusief
- Optionele skilessen
- Skihuur: vanaf €90,- per week
- Helm (deze kun je zelf meenemen of ter plekke huren)
- Lunch en drankjes (houd rekening met zo’n €15,- / €20,- per dag)
- Optionele activiteiten
- Reisverzekering (met wintersportdekking)
- Annuleringsverzekering
- Persoonlijke uitgaven
- Fooi voor de reisbegeleider (niet verplicht)
- Bijdrage calamiteitenfonds (€2,50 per boeking)
- Reserveringskosten (€35,- per boeking)
- Bijdrage SGR (€5,- per boeking)
Aanvullende informatie
Tijdens deze reis maken we gebruik van skipassen welke toegang geven tot de pistes en skiliften. De gratis skibus stopt op slechts 100meter van het hotel. Deze reis is voor zowel de medium als de minder ervaren skiër. Je kunt ervoor kiezen om eigen materiaal mee te nemen of ter plaatse materiaal te huren. Wens je gebruik te maken van skilessen geef dit dan z.s.m. door aan onze klantenservice.
Veelgestelde vragen
Heb je vragen over je aanstaande reis? Je bent niet alleen! Daarom hebben we een overzicht samengesteld van de meest gestelde vragen die we van onze reizigers krijgen.
Boekingsformulier
Bij elke reis van noSun vind je een link naar het boekingsformulier, hier kun je al je gegevens invullen.
Je kunt daarbij kiezen tussen een optie en een boeking. Een optie is geheel vrijblijvend en 8 dagen geldig. Wij houden een plaats voor je vrij. Wanneer je een optie hebt op de laatst beschikbare plaats en iemand anders wil deze definitief boeken, dan bellen wij je op. Wij vragen je dan om diezelfde dag voor 16:00 uur een keuze te maken. Om je optie om te zetten in een boeking is een simpel telefoontje of mailtje aan ons voldoende en wij regelen de rest! Ook wanneer je een aanbetaling doet, maak je je optie definitief en word het een boeking.
Weet je zeker dat je de reis wilt boeken, dan hoef je niet eerst een optie te nemen.
Na het invullen van je persoonlijke gegevens zoals je naam, geslacht en geboortedatum, willen we zowel bij het plaatsen van een optie als een boeking ook graag je e-mail adres weten. Let er op dat je dit goed invult, want op dit e-mailadres ontvang je jouw inloggegevens en bevestigingen!
Om problemen achteraf te voorkomen willen we ook graag weten of je een reis- en/of annuleringsverzekering af wilt sluiten. noSun werkt hiervoor samen met de Europeesche Verzekeringen; een bekende en betrouwbare verzekeraar. Als je met noSun op reis wilt, is het verplicht over een reisverzekering te beschikken. Je kunt hiervoor, net als bij een annuleringsverzekering, kiezen uit een kortlopende of doorlopende verzekering. Wat je het beste kunt doen is sterk afhankelijk van je reisgedrag. Als je weinig reist dan kun je beter de kortlopende verzekering afsluiten. Ga je echter veel op reis dan doe je er goed aan een doorlopende verzekering af te sluiten. Twijfel je over wat je het beste kunt doen, neem dan gerust contact met ons op, we zitten voor je klaar!
Let op: een annuleringsverzekering kun je tot maximaal 7 dagen na boeking afsluiten, daarna is dit via de Europeesche niet meer mogelijk.
We zijn graag op de hoogte van bijzondere omstandigheden die voor het reizen van belang kunnen zijn. Ben je vegetariër, volg je een speciaal dieet, of zijn er medische omstandigheden die van belang kunnen zijn tijdens het reizen dan vragen we je om dit vooraf duidelijk aan te geven. Wij zullen hier dan rekening mee houden, zodat ook jouw reis een heerlijke ervaring zal zijn.
Heb je alle gegevens correct ingevuld, dan kun je het formulier verzenden.
Hoe gaat het precies in z’n werk als ik wil boeken?
Om een reis te boeken, vul je het boekingsformulier in dat in beeld komt als je bij de reis en vertrekdatum van jouw keuze op ‘boeken’ hebt geklikt. Vervolgens krijg je van ons bijna altijd dezelfde werkdag nog een bevestiging van je boeking. Boek je ‘s avonds of in het weekend,dan is dat meestal de eerst volgende werkdag. Veel van onze reizen zijn snel vol geboekt, dus boek op tijd om teleurstellingen te voorkomen! Vind je het prettiger om je reis telefonisch te boeken, dan kan dat natuurlijk ook!