Actieve rondreis: 5 topactiviteiten bij noSun

5 topactiviteiten bij een actieve rondreis

Wil je een actieve rondreis maken, maar weet je nog niet zo goed wat je daarvan kunt verwachten? In dit blog lees je alles over de topactiviteiten tijdens onze actieve rondreizen. Ook lichten we drie rondreizen toe die de moeite waard zijn!

Actieve rondreizen maak je samen met noSun. Wij hebben een ruim aanbod van rondreizen en verschillende activiteiten zoals kajakken, raften, canyoning, hiken en mountainbiken.

Wil je een actieve rondreis maken en echte topactiviteiten ervaren? Bekijk dan onze rondreizen

Ontdek onze groepsrondreizen

Lees verder onder de afbeelding.

bosnie-raften-neretva

De actieve rondreizen van noSun

Bij noSun garanderen we jou een onvergetelijke rondreis die ook nog eens actief is. We hebben een ruim aanbod van actieve rondreizen naar onder andere Oostenrijk, Schotland, Finland, Italië, Canada, Zweden en IJsland. Samen met een gezellige groep, en een kundige reisleider, onderneem je uitdagende activiteiten en zal je de meest bijzondere plekken bezoeken. Bij onze rondreizen heb je elke avond een prettige accommodatie of staat er een tent voor je klaar. Lekker makkelijk!

5 Topactiviteiten tijdens je rondreis

Hou je van spanning, sportief bezig zijn of wil je gewoon je ogen uitkijken? Dan hebben we een paar activiteiten die jouw rondreis waanzinnig maken. Verwacht namelijk maar niet dat je bij noSun de hele dag op het strand gaat liggen.

 1. Canyoning

 2. Canyoning is een spectaculaire buitensport waarbij je de rivier van een kloof volgt. Bij deze activiteit ga je al lopend, zwemmend, springend, glijdend en abseilend door de rivier. Het is vooral een sport die in de bergen wordt beoefend. Het is de combinatie van natuur zien en een adrenaline-kick ervaren!

 3. Raften

 4. Als je gaat raften zal je in een opblaasbare vlot een rivier bevaren. Als je denkt dat dit een saai tochtje wordt dan heb je het mis… Je gaat vaak door woeste rivieren en zal moet afdalen, dit levert een spannende tocht op!

  Onder andere tijdens de rondreis Zwitserland is het mogelijk om op de Rhône te raften. Gaaf! Raften kan ook tijdens de rondreis door het onontdekte Bosnië op de Neretva rivier.

 5. Gletsjerhike

 6. Hiken is leuk, maar niet per se mega bijzonder. Gletsjerhiken, waarbij je wandelt op een gletsjer, is daarentegen een speciale ervaring tijdens je actieve rondreis. Niet veel mensen kunnen zeggen dat ze dit hebben meegemaakt.

  Je kan een gletsjerhike doen tijdens de avontuurlijk rondreis door IJsland.

 7. Hydrospeeden

 8. Ben je een echte waaghals? Dan is hydrospeeden wat voor jou! Trek zwemvliezen en een wetsuit aan en ga op een plank liggen van piepschuim. En dan? Nou gewoon, de rivier af. Heel cool om eens mee te maken.

  Hydrospeeden is niet voor iedereen, aangezien het echt spannend kan zijn. Durf jij het aan? Dan kan je het doen tijdens onze onvergetelijke groeprsreis Zwitserland.

 9. Kajakken

 10. Kajakken is een vrij bekende activiteit, maar daarom niet minder leuk. Met een kajak peddel je door rivieren, meren of zelfs op zee. Je kan alleen in een kajak zitten, of met z’n tweeën.

  In meerdere actieve rondreizen is het kajakken als activiteit opgenomen. Tijdens onze groepsreis tot over je oren in Kroatië kan je prachtig kajakken rondom de meren van Plitvice. Een andere bijzondere tocht is zeekajakken tijdens een groepsreis in Engeland.

  groepsreizen-zwitserland-hydrospeed

  Welke actieve rondreis past bij jou?

  Het kan natuurlijk zo zijn dat de ene actieve rondreis je meer aanspreekt dan de ander, dit is logisch. Daarom hebben wij drie rondreizen op een rijtje gezet die allemaal verschillende activiteiten bieden.

  Uitdagende en actieve rondreis Italië

  Een rondreis door Italië kan zomaar wat voor jou zijn als je houdt van canyoning, raften en mooie wandeltochten. De actieve rondreis is door het noorden van Italië waarbij je ook de steden Turijn, Verona en Bolzano bezoekt.

  Tijdens de rondreis verblijf je op rustige campings waar je na intensieve dagen heerlijk kunt ontspannen. Benieuwd naar wat je het beste in kan pakken voor deze groepsreis? Bekijk dan de vakantiechecklist.

  Rondreis door het zalige Zuid-Engeland

  Tijdens onze actieve rondreis door Zuid-Engeland zie je rotsformaties, groene heuvels en hoge kliffen. We gaan zeekajakken, mountainbiken en hiken.

  Naast dat we op pad gaan in de natuur gaan we ook een dagje naar de wereldstad London. Hier combineren we dus een actieve vakantie in de natuur, met een bezoek aan de stad. De groepsreis verrassend Engeland duurt 10 dagen en zullen gevuld zijn met avontuur, plezier en gezelligheid!

  Laat je verrassen door het veelzijdige Kroatië

  Je kunt er voor kiezen om met ons mee te gaan naar Kroatië. Tijdens de 8-daagse reis maken we een avontuurlijke kajaktocht, bewonderen we de Plitvice meren en gaan we hiken door mooie natuurgebieden. Ook slapen we tijdens deze actieve rondreis op een boot en bezoeken we idyllische dorpjes. Zin om mee te gaan? Bekijk dan ons veelzijdige programma voor de rondreis Kroatië.

  Heb je zin gekregen om een rondreis met ons te maken? Bekijk dan ons ruime aanbod rondreizen

  Bekijk aanbod groepsrondreizen